سوالات متداول

رادین

در این واحد چه کاری انجام میدهید ؟

در رادین ، دانشجویان ، با توجه به مهارت و تخصص خود ، تیم تشکیل داده و پروژه های مطرح شده در رادین را بررسی و در صورت امکان طراحی ، تولید و بفروش می رسونند.

رادین چطور میتونه به موفقیت ما کمک کنه ؟

با توجه به امکانات و تیمی که در شرکت سهند فراهم هست ، افراد خلاق میتونند بدون گذروندن مراحل سخت و طولانی ایده خودشون رو شکل داده و بهمراه تیم رادین نمونه اولیه طرح خودشون رو ایجاد کرده و در فروشگاه سهند بفروش برسونند.

چه سودی برای مطرح کننده ی ایده وجود داره ؟

رادین برای هر ایده ، تیم مجزا و مخصوص پیدا میکنه که به کمک شما ، نمونه اولیه محصول رو طراحی و آماده میکنند. بعد از گذروندن مرحله تست و آزمایش محصول ، طرح شما برای تولید عمده به واحد تولید سهند ارجاع شده و ظرفیتی از دستگاه های شرکت جهت تولید و آماده سازی قطعات و ابزار محصول شما در نظر گرفته میشود. سپس محصول آماده شده در فروشگاه سهند ثبت شده و آماده اجرای تبلیغات و فروش میشود.

چطور میتونیم به رادین اعتماد کنیم.

رادین به جهت کسب اعتماد شما ، قبل از پذیرش ایده ها خود را از مالکیت ایده و طرح معاف کرده و تمامی ارزش های محصول متعلق به صاحب ایده میباشد.

چطور باید محصولمون رو در فروشگاه ثبت کنیم ؟

در صورتی که ایده و محصول شما مراحل اولیه و آزمایش خود رو گذروند و واحد تولید سهند شروع به تولید محصول شما کرد ، تیم مدیریت سهند محصول شما رو در وبسایت درج میکنه. بعد از درج در سایت میتونید محصول خودتون رو در کنار تیم تبلیغات سهند ، به دوستان و آشنایان معرفی کنید و از راه فروش محصول کسب درامد کنید.

قیمت گذاری محصولات به چه صورت انجام میشه ؟

واحد تولید سهند با توجه به وضعیت محصول در بازار ، قیمت تولید محصول و ظرفیت استفاده شده از دستگاه ها ، قیمت نهایی محصول رو برای مصرف کننده تنظیم و تعیین میکنه. قابل ذکر است که قیمت ها در فروشگاه سهند ، قابل تغیر و تجدید است.

چه نظارتی روی فروش محصولاتمون میتونیم داشته باشیم؟

با توجه به رابط کاربری طراحی شده در  وبسایت فروشگاه و زیر ساخت های آماده شده ، هر تیم دسترسی کامل به صورتحساب ها و سفارشات محصول خودشون رو کسب میکنن و میتونن در لحظه وضعیت محصول و سفارشات خودشون رو رصد کنن. علاوه بر این میتونید سرویس اطلاع رسانی پیامک خود را با ارسال درخواست به سهند ، فعال نمایید.

فروشگاه سهند

سوال بیشتری دارید ؟